Από τις 25 Φεβρουαρίου έως την 1η Μαρτίου, η Πρεσβεία της Γαλλίας και το Γαλλικό Ινστιτούτο Ελλάδος μας περιμένουν για να γιορτάσουμε την εβδομάδα Γαλλικής Γαστρονομίας και την Ελληνογαλλική φιλία κι εμείς απαντάμε Merci Chef!
Το να κατεβαίνεις στην Κρήτη είναι πάντα χαρά. Το να κατεβαίνεις στο Ηράκλειο για να γιορτάσεις την ανακήρυξή του ως Δημιουργική Πόλη της Γαστρονομίας από την UNESCO, είναι διπλή χαρά.