![Πού πίνουμε τέλος πάντων ένα καλό spritz σε αυτή την πόλη;](https://www.in2life.gr/media/articles/photos/thumb/2006955-spritz.jpg)
Πού πίνουμε τέλος πάντων ένα καλό spritz σε αυτή την πόλη;
Βγήκαμε στη γύρα για να σου βρούμε τα καλύτερα spritz της Αθήνας, επειδή ως εκεί (και μη παρέκει) πρέπει να φτάνουν οι προβληματισμοί του καλοκαιριού σου.
Βγήκαμε στη γύρα για να σου βρούμε τα καλύτερα spritz της Αθήνας, επειδή ως εκεί (και μη παρέκει) πρέπει να φτάνουν οι προβληματισμοί του καλοκαιριού σου.
Αν ψάχνεις απεγνωσμένα κάποια μέρη στην πρωτεύουσα για να το ζήσεις νησιώτικα, τότε επίτρεψέ μας να σε ξεναγήσουμε στα καλύτερα.