Το Art Lounge, στο Rooftop του New Hotel σερβίρει εκλεπτυσμένα γαστρο-μεζεδάκια για fine dining καταστάσεις, αποκαλύπτοντάς σου την ωραιότερη θέα της πόλης.
Αν λαχταράς πεντανόστιμα μεζεδάκια πλάι στο κύμα και ποτάρες με θέα θάλασσα, τότε επιβάλλεται να οργανώσεις εκδρομούλα στο Πόρτο Ράφτη για επικά φαγοπότια.
Δροσεροί, καταπράσινοι και ντελικάτοι οι κήποι της Αθήνας προσφέρονται για fine dining καταστάσεις και μερακλήδικα τσιμπούσια καλύπτοντας όλα τα γαστρονομικά γούστα.