Επιστρέφουμε στο αγαπημένο μας βουνό για να βουτήξουμε στις πανέμορφες παραλίες του, να βολτάρουμε στα χωριά του και, προφανώς, να δοκίμασουμε φοβερή ντόπια κουζίνα.
Σαν βγεις στον πηγαιμό για την Αμοργό να θυμάσαι ότι εκεί θα συναντήσεις δαντελωτές ακρογιαλιές, τα εκθαμβωτικά γαλάζια νερά της και την πιο όμορφη χώρα του Αιγαίου.
Στην εσχατιά του Αιγαίου, το μικρούλι Καστελόριζο είναι ένα νησάκι χάρμα οφθαλμών που αξίζει να ανακαλύψεις κι εμείς είμαστε εδώ για να σου δείξουμε πώς.
Το βαθύ γαλάζιο του Ιονίου, οι δαντελωτές παραλίες, η άγρια ομορφιά και τα ειδυλλιακά ηλιοβασιλέματα φέρνουν τη Λευκάδα στην κορυφή των καλοκαιρινών προορισμών.
Παραλίες χωρίς οργάνωση, χωριά σταματημένα στον χρόνο, ταβερνάκια όπου ο κόσμος τρώει με τα μαγιό. Ναι, όλα υπάρχουν ακόμα. Αρκεί να ξέρεις πού να ψάξεις. Στο in2life, ας πούμε.
Απίστευτες παραλίες και μαγικά φαράγγια, μια παλιά πόλη χάρμα οφθαλμών, ανέγγιχτα ορεινά χωριά και συγκλονιστική κουζίνα. Εσύ ακόμα να κάνεις διακοπές στο Ρέθυμνο;