![Πότε θα ξαναπάμε για μπραντς στο Peggy Sue, μοναδική μου αγάπη;](https://www.in2life.gr/media/articles/photos/thumb/2006682-untitled.png)
Πότε θα ξαναπάμε για μπραντς στο Peggy Sue, μοναδική μου αγάπη;
Αν ψάχνεις το απόλυτο all day bar για έξτρα μπραντσαριστές καταστάσεις τότε το Peggy Sue στη Νέα Σμύρνη είναι για σένα και το in2life Club θα επιληφθεί της κατάστασης.
Αν ψάχνεις το απόλυτο all day bar για έξτρα μπραντσαριστές καταστάσεις τότε το Peggy Sue στη Νέα Σμύρνη είναι για σένα και το in2life Club θα επιληφθεί της κατάστασης.
Ζήσαμε μια κεφάτη και πεντανόστιμη βραδιά στον Αγερμό με το In2life Club και πολύ σύντομα στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε.