Δείτε την πρεμιέρα του Game of Thrones στο Δαναό!

Η Nova μας προσκαλεί να δούμε το πρώτο επεισόδιο της 5ης σαιζόν στην μεγάλη οθόνη του Δαναού! Δηλώστε συμμετοχή στον διαγωνισμό για να κερδίσετε προσκλήσεις.
Δείτε την πρεμιέρα του Game of Thrones στο Δαναό!
Ποια θα είναι η τύχη των αγαπημένων μας ηρώων; Πόσες εκπλήξεις κρύβει η συνέχεια; Το κουβάρι των συγκλονιστικών εξελίξεων ξετυλίγεται… για τα μάτια μας μόνο στη μεγάλη οθόνη του Δαναού.

Τα κανάλια Novacinema μας προσκαλούν στην ειδική κινηματογραφική πρεμιέρα της σειράς φαινόμενο Game of Thrones V!

Κυριακή του Πάσχα, 12 Απριλίου, βλέπουμε νωρίτερα απ’ όλους το πρώτο επεισόδιο του 5ου κύκλου της σειράς στον κινηματογράφο «Δαναός» (Λεωφ. Κηφισίας 109, Αμπελόκηποι). Στις 19.30 να είστε όλοι εκεί, για να απολαύσουμε σε πρώτη προβολή όλες τις νέες καθηλωτικές εξελίξεις.