3ο New Generation Film Festival
Ένας δρόμος προς τη νέα γενιά σκηνοθετών που ζουν στην Ελλάδα και δημιουργούν ταινίες μικρού μήκους.Σκοπός του φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους New Generation Film Festival , είναι η διάνοιξη ενός δρόμου προς τη νέα γενιά σκηνοθετών που ζουν στην Ελλάδα, για να δημιουργήσουν ταινίες μικρού μήκους και να στηριχθούν, για μελλοντικές παραγωγές τους.
Λεπτομέρειες Φεστιβάλ
Στις αίθουσες:
25/09/2023
Είδος:
Μικρού μήκους
Που παίζεται τώρα
Η ταινία δεν προβάλλεται αυτή την εβδομάδα